Peygamber Sevdalıları Vakfı Siyer Yarışması Komisyonu, bu yıl "O'nu Oku, O'nu Yaşa" temasıyla düzenlenecek Siyer Yarışması kayıt süresine ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.

11 Şubat Pazar günü saat 11.00'da yapılması planlanan Siyer Yarışmasının 22 Ocak Pazartesi günü olarak belirlenen son kayıt tarihinin yeniden değerlendirildiği belirtilen açıklamada, yarışmacı adaylarının istek ve talepleri doğrultusunda son kayıt tarihinin uzatılarak 4 Şubat Pazar saat 24.00 olarak yeniden belirlenmesinin kararlaştırıldığı ifade edildi.

"Mağduriyet yaşamamak kayıtlarınızı geciktirmeyin"

Açıklamada, "Kaybedeni olmayan Siyer Yarışmasına kayıtlarını yeni yapacak olan veya kitaplarını alıp da henüz kayıtlarını yapmamış olan yarışmacı adayı kardeşlerimizin, peygambersevdalilari.com adresine girerek yapmaları gerekmektedir. Kitabın temin edilmiş olması yarışmaya girmek için yeterli değildir. Yarışmaya kayıt yaptırmak zorunludur. Yarışmacı adayı kardeşlerimizin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için kayıtlarını geciktirmemelerini tavsiye ediyoruz." denildi.

Yıllardır aynı yerde kuşaklar arası bağ kuruyor Yıllardır aynı yerde kuşaklar arası bağ kuruyor

"Kendinize en yakın noktada yarışmaya katılabilirsiniz"

Yarışmacılara, yarışmaya girecekleri okullara dair bilgilendirme mesajları yarışmadan birkaç gün önce gönderilmeye başlanacağı ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Kayıtlarını yaptırmış olup da yarışma günü başka memleketlerde olanlar bulundukları yerlerde kendilerine en yakın yarışma noktasında yarışmaya katılabilirler.

Yarışma gününe kadar bütün istek, şikâyet ve önerilerinizi peygambersevdalilari.com adresinde bulunan yarışma temsilcileri üzerinden (Kendi il ve ilçe yarışma temsilcileriniz) veya [email protected] adresine mail yoluyla iletebilirsiniz. Bu vesile ile şimdiden bütün yarışmacı adayı kardeşlerimize başarılar dileriz." 

Kaynak: İLKHA