e Kurtalan Devlet Hastane’sinde mesai saatleri uzatıldı Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Kurtalan Devlet Hastane’sinde mesai saatleri uzatıldı

Siirt’in Kurtalan İlçe Devlet Hastanesi’nde mesai saatlerinin uzatıldığı belirtildi..

Kurtalan Devlet Hastane’sinde mesai saatleri uzatıldı
Kurtalan Devlet Hastane’sinde mesai saatleri uzatıldı
Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Siirt’in Kurtalan İlçe Devlet Hastanesi’nde mesai saatlerinin uzatıldığı belirtildi.
Hasta sayısının artış gösterdiği Kurtalan Devlet Hastanesi’nde mesai saatlerinin uzatıldığı bildirildi. Hastane Başhekimi Sibğatullah Ali Orak yaptığı açıklamada, mesai dışı poliklinik çalışmalarının Haziran ayından itibaren başladığını dile getirdi. Mesai dışı poliklinik çalışma uygulamasının saat 17.00-20.00 arasında olacağını kaydeden Orak, "Gün içerisinde ilçe ve köylerden gelen hasta sayısının oldukça fazla olması ciddi bir hasta yoğunluğuna neden oluyor. Bu sebepten ötürü hem hasta yoğunluğu giderilmiş olacak hem de vatandaşlarımıza daha iyi ve kaliteli hizmet vermiş olacağız. Bu uygulama ile gündüz hastaneye gidemeyen çalışanlar veya memurlar rahatça muayene olabilecek. Özverili bir şekilde çalışan doktor ve personele teşekkür ederiz" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Amed Sportif Hüseyin Yılmaz’ı transfer etti
Amed Sportif Hüseyin Yılmaz’ı transfer etti
Bağlar’da yapılması planlanan kentsel dönüşüm için Ankara’da önemli görüşme
Bağlar’da yapılması planlanan kentsel dönüşüm için Ankara’da önemli görüşme
diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat, evden eve diyarbakır, diyarbakır asansörlü nakliyat, diyarbakır şehirlerarası nakliyat diyarbakır temizlik şirketleri alanya evden eve, alanya nakliyat, evden eve alanya, alanya asansörlü nakliyat, alanya şehirlerarası nakliyat