Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert
Advert

Ak Parti Mardin’de seçim çalışmaları hız kazandı

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri’nin Şehmus Akbacı’yı AK Parti Seçim Koordinasyon Başkanlığı’na (SKM) atamasının ardından, Türkiye’nin kaderini belirleyecek olan 24 Haziran seçim çalışmalarına hız verildi..

Ak Parti Mardin’de seçim çalışmaları hız kazandı
Ak Parti Mardin’de seçim çalışmaları hız kazandı
Advert

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri’nin Şehmus Akbacı’yı AK Parti Seçim Koordinasyon Başkanlığı’na (SKM) atamasının ardından, Türkiye’nin kaderini belirleyecek olan 24 Haziran seçim çalışmalarına hız verildi.
SKM Başkanlığına getirilen Şehmus Akbacı tüm ilçelerin SKM başkanlarıyla bir araya gelerek ilk genişletilmiş toplantısını gerçekleştirdi. Seçim startı da veren Ak Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri’nin, 24 Haziran’daki seçimlerin önemine binaen yapmış olduğu açıklamaların ardından, AK Parti Mardin İl Seçim İşleri Başkanı Şehmus Çelebioğlu sandık kurulu ve müşahitlerin nasıl oluşturulacağını ve seçim günü yapılabilecek itirazların ne şekilde yapılacağı ile ilgili bazı bilgilendirmelerde bulundu.
Toplantıda konuşan SKM Başkanı Şehmus Akbacı, “Sandık esaslı çalışmalarımızı hızlı bir şekilde tamamlayarak seçimlere hazır hale gelmeliyiz. Her mahalleye ve sokağa gitmemizin yanında herkese dokunarak AK Parti’nin yapmış olduğu geçmişe dönük tüm icraratlarını anlatmamız gerekir. İnşallah AK Parti’ye gönül vermiş siz tüm kardeşlerimizle beraber oy potansiyelimizi kat kat artırarak Mardin’i hak ettiği yere ulaştıracağımıza inanıyorum. Kim ne derse desin, kimler hangi oluşumlar peşinde giderse gitsin bizler inandığımız bu yolda durmadan çalışacağız. Şimdiden 24 Haziran seçimlerinin ülkemize, milletimize ve Mardin’e hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin’de trafik kazası: 1 yaralı
Mardin’de trafik kazası: 1 yaralı
Siirt Valiliğinden öldürülen 4 teröristle ilgili açıklama
Siirt Valiliğinden öldürülen 4 teröristle ilgili açıklama
diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği mardin evden eve nakliyat şırnak evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat izmir balçova evden eve nakliyat mardin durhanlar turizm diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi