Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

Ak Parti Mardin’de seçim çalışmaları hız kazandı

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri’nin Şehmus Akbacı’yı AK Parti Seçim Koordinasyon Başkanlığı’na (SKM) atamasının ardından, Türkiye’nin kaderini belirleyecek olan 24 Haziran seçim çalışmalarına hız verildi..

Ak Parti Mardin’de seçim çalışmaları hız kazandı
Ak Parti Mardin’de seçim çalışmaları hız kazandı
Advert

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri’nin Şehmus Akbacı’yı AK Parti Seçim Koordinasyon Başkanlığı’na (SKM) atamasının ardından, Türkiye’nin kaderini belirleyecek olan 24 Haziran seçim çalışmalarına hız verildi.
SKM Başkanlığına getirilen Şehmus Akbacı tüm ilçelerin SKM başkanlarıyla bir araya gelerek ilk genişletilmiş toplantısını gerçekleştirdi. Seçim startı da veren Ak Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri’nin, 24 Haziran’daki seçimlerin önemine binaen yapmış olduğu açıklamaların ardından, AK Parti Mardin İl Seçim İşleri Başkanı Şehmus Çelebioğlu sandık kurulu ve müşahitlerin nasıl oluşturulacağını ve seçim günü yapılabilecek itirazların ne şekilde yapılacağı ile ilgili bazı bilgilendirmelerde bulundu.
Toplantıda konuşan SKM Başkanı Şehmus Akbacı, “Sandık esaslı çalışmalarımızı hızlı bir şekilde tamamlayarak seçimlere hazır hale gelmeliyiz. Her mahalleye ve sokağa gitmemizin yanında herkese dokunarak AK Parti’nin yapmış olduğu geçmişe dönük tüm icraratlarını anlatmamız gerekir. İnşallah AK Parti’ye gönül vermiş siz tüm kardeşlerimizle beraber oy potansiyelimizi kat kat artırarak Mardin’i hak ettiği yere ulaştıracağımıza inanıyorum. Kim ne derse desin, kimler hangi oluşumlar peşinde giderse gitsin bizler inandığımız bu yolda durmadan çalışacağız. Şimdiden 24 Haziran seçimlerinin ülkemize, milletimize ve Mardin’e hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaya yoluna giren motosiklet çocuğa çarptı
Yaya yoluna giren motosiklet çocuğa çarptı
Su kuyusuna düşen eşek kurtarıldı
Su kuyusuna düşen eşek kurtarıldı
doğudan haber, talha onur turkey haberleri, talha onur haber181.com haberleri, talha onur talha onur kimdir, talha onur diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi