Trendyol Süper Lig'in 35. haftasında Gaziantep FK ile deplasmanda 1-1 berabere kalan Atakaş Hatayspor'un kalecisi Erce Kardeşler, maç sonrasında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Kardeşler, "5 aydır zor şartlarda çalışıyoruz. Günlerdir kaşar ekmekle idare ediyoruz, antrenman sonrası bile duş alacak vaktimiz olmuyor. Yolları kat etmekten bahsetmiyorum bile. Bu durum beni çok üzüyor. Tek dileğim Hatayspor'un ligde kalması, çünkü ben Hatay halkı için buradayım" dedi.

PasurBelediyespor Play-Off'ta İlk Mağlubiyetini Aldı PasurBelediyespor Play-Off'ta İlk Mağlubiyetini Aldı

Ligde tutunma mücadelesi veren iki takım, Gaziantep FK ile Atakaş Hatayspor, Trendyol Süper Lig'in 35. haftasında karşı karşıya geldi. Maç 1-1'lik eşitlikle sona erdi. Hatayspor'un deneyimli kalecisi Erce Kardeşler, maç sonrasında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Kardeşler, "BASKETBOL ANTRENMANLARI MI YAPIYORUZ?" ifadeleriyle ses getirdi. "Sezon başından beri çok zorlu bir süreçten geçiyoruz. Sahamız olmadı, tesisimiz olmadı, paramız olmadı. Bir futbol kulübünün bu kadar yalnız ve sahipsiz kalması benim için bir ilk. Bir futbol takımının basketbol antrenmanları yaparak maçlara hazırlanması kabul edilebilir bir durum değil" şeklinde konuştu.

"5 AYDIR KAŞAR EKMEK YİYORUZ" diyen Kardeşler, "Son 5 aydır zor şartlarda mücadele ediyoruz. Kaşar ekmekle idare ediyoruz, antrenman sonrası bile duş alacak vaktimiz olmuyor. 1.5 saatlik yolu dahi saymıyorum. Bu durum beni derinden üzüyor. Tek isteğim Hatayspor'un ligde kalması, çünkü ben burada Hatay halkını temsil ediyorum" ifadelerini kullandı.

"VOLKAN HOCA YALNIZ KALDI" diyen Kardeşler, "Volkan hoca da yalnız kaldı. Hocalık yapmak zorunda kaldı, çünkü diğer eksiklikleri de gidermek zorundaydı. Buraya kadar gelmemizdeki en büyük etken Volkan hoca oldu" dedi.

Kaynak: İHA