Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Siirt Belediyesinden halk günü toplantısı

Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın ve birim amirlerinin katılımıyla Tınaztepe Mahallesi sakinleriyle halk toplantısı düzenlendi..

Siirt Belediyesinden halk günü toplantısı
Siirt Belediyesinden halk günü toplantısı
Advert

Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın ve birim amirlerinin katılımıyla Tınaztepe Mahallesi sakinleriyle halk toplantısı düzenlendi.
Bir taziye evinde düzenlenen toplantıda mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyen Başkan Taşkın, yaklaşık 2 saat süren toplantıda; Siirt’in en eski mahallesi olan Tınaztepe’de vatandaşların birebir sorunlarını dinlediklerini, görmedikleri ayrıntıları kendilerinden dinleyerek soruna biraz daha yaklaştıklarını aktardı. Mahalle sakinlerinin bakış açılarıyla aktarılan sorunlara daha çabuk yaklaştıklarını belirten Taşkın, bu tür toplantılarla bazen çok hızlı bir şekilde çözülmesi gereken konuların ortaya çıkabildiğini, vatandaşların göstermiş oldukları ilgiden de son derece mutlu olduklarını ve hizmet etmek için buraya geldiklerini söyleyerek, katılımdan dolayı herkese teşekkür etti.
Başkan Taşkın toplantı sonrası mahalle sakinleriyle sohbet etti, şahsına ilgi gösteren çocuklara da çeşitli hediyeler dağıttı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hasankeyf’e turist akını
Hasankeyf’e turist akını
Diyarbakır’da teröre büyük darbe: 4 terörist etkisiz hale getirildi
Diyarbakır’da teröre büyük darbe: 4 terörist etkisiz hale getirildi
diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakir evden eve diyarbakır evden eve diyarbakir Nakliyat evden eve diyarbakır Nakliyat şehirlerarası nakliyat diyarbakır web tasarım