Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.
Advert

Kulp’ta hazır asfalt çalışmalarına başlandı

Diyarbakır’ın kulp ilçesinde ulaşım sorununu kalıcı bir şekilde çözmek amacıyla asfalt çalışmalarına başlandı..

Kulp’ta hazır asfalt çalışmalarına başlandı
Kulp’ta hazır asfalt çalışmalarına başlandı
Advert

Diyarbakır’ın kulp ilçesinde ulaşım sorununu kalıcı bir şekilde çözmek amacıyla asfalt çalışmalarına başlandı.
Merkez yeni mahallesi Diyarbakır caddesinde başlanan yol çalışmalarını inceleyen Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Dülgeroğlu, “İlçemizde taahhüt ettiğimiz hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. İlçemizin 30 yıllık altyapı sorununu kalıcı bir şekilde çözüme kavuşturduk. Altyapı çalışmaları tamamlandıktan sonra hazır asfalt çalışmalarına başladık. Hazır asfalt çalışmalarımız kapsamında 7,5 kilometre uzunluğunda,12 metre genişliğinde toplam 90 bin metrekare yol yapılacak. Bu çalışmalar inşaat çalışmaları olduğundan dolayı zaman zaman ulaşım sıkıntıları yaşanabilir. Bu konuda vatandaşlarımızın her zamanki gibi gösterdikleri sağduyuyu tekrardan göstereceklerine inanıyorum. Hizmetlerimizle ilçemizi daha yaşanılabilir bir merkeze dönüştürme hedefimize adım adım yaklaşıyoruz” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otomobil ineğe çarptı: 1 yaralı
Otomobil ineğe çarptı: 1 yaralı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetine hazırlar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetine hazırlar
diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi