Diyarbakır son dakika haberleri, Diyarbakır haberleri, Diyarbakır haber, son dakika gelişmeler, Diyarbakır İlçe Haberleri, anlık en taze haberler yer alıyor.

MİDDER Başkanı Altuğ: “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gelişi heyecana neden oldu”

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) Diyarbakır İl Başkanı Engin Altuğ, Gençlik Festivaline katılmak üzere kente geleceği ileri sürülen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı çok iyi bir şekilde karşılayacaklarını ifade etti..

MİDDER Başkanı Altuğ: “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gelişi heyecana neden oldu”
MİDDER Başkanı Altuğ: “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gelişi heyecana neden oldu”
Advert

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) Diyarbakır İl Başkanı Engin Altuğ, Gençlik Festivaline katılmak üzere kente geleceği ileri sürülen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı çok iyi bir şekilde karşılayacaklarını ifade etti.
MİDDER Diyarbakır İl Başkanı Engin Altuğ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gençlik Festivaline katılmak üzere Diyarbakır’a geleceğini ileri sürdü. Altuğ, Diyarbakır’ın bu tarz festivallere ihtiyacının olduğunu ve hükümetin de her zaman Diyarbakır’a sonuna kadar hizmet aşkıyla yandığını ifade ederek, “Diyarbakır yıllarca acılarla boğuşmuş bir kenttir. Hükümetimiz ve değerli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde refah düzeyine erişmiş olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Diyarbakır’a yine güzellikler katmak için geliyor. Bu da Diyarbakır halkı olarak bizleri de heyecanlandırıyor. Çünkü Cumhurbaşkanı Erdoğan demek iş demek, aş demektir. Diyarbakır halkına iş ve aşın kapılarını açtıkları için değerli Cumhurbaşkanımıza ve değerli hükümetimize sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.
15 Temmuz’u da hatırlatan ve terörün her zaman insanlığı hedef aldığını belirten Altuğ, "Terör her zaman insanlığı hedef almıştır, 15 Temmuz gecesi alçakça darbe girişimi yapılmıştır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile milyonlarca vatansever meydanlara dökülmüştür. 15 Temmuz ülkeye yapılan hain bir saldırıdır. 35 çapulcunun, devlet içinde hain olanların yapmak isteyip de halkın birlik ve beraberliğe ile vatan sevgisi ile bayrak sevgisi ile vatani için toprağı için milleti için canını seve seve verebilecek halkın iman dolu göğüsleri ile karşılaştılar ve püskürtüldüler. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin söylediği gibi 12 Eylül’de onların çocukları kazandılar, ama 15 Temmuz Gecesinde onların gayrimeşru çocukları kaybetmiştir" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mardin’de okullardaki tadilat ve boya işlerini yükümlüler yapıyor
Mardin’de okullardaki tadilat ve boya işlerini yükümlüler yapıyor
Siirt’te yer altı çöp konteynerleri onarılarak bakımları yapılıyor
Siirt’te yer altı çöp konteynerleri onarılarak bakımları yapılıyor
doğudan haber, talha onur turkey haberleri, talha onur haber181.com haberleri, talha onur talha onur kimdir, talha onur diyarbakır marka tescil malatya solucan gübresi solucan gübresi, solucan gübresi satışı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi